Jak powiększyć i wymodelować usta?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Makijaż, pielęgnacja, a także zabiegi medycyny estetycznej mogą być skutecznymi sposobami na powiększenie i wymodelowanie ust. Sprawdź, które sposoby będą odpowiednie dla Ciebie. 

Regularne nawadnianie organizmu, masaże ust oraz systematyczne nawilżanie ich balsamem z spf pozwolą Ci uzyskać pełne, zdrowe i odżywione wargi. Wąskie i drobne usta mogą wyglądać pięknie. Jeśli jednak czujesz, że chciałabyś zmienić coś w tej części Twojej twarzy, to warto wypróbować różne metody modelowania ust.

Odpowiedni makijaż

Odpowiednio wykonany makijaż ust to świetna i nieinwazyjna metoda pozwalająca zmienić sposób, w jaki prezentują się Twoje usta. Aby wargi wyglądały na pełne, warto stosować lekko połyskujące błyszczyki, na przykład z opalizującymi drobinkami, które dają mokre lub satynowe wykończenie. Świetnym trikiem na powiększenie warg jest również stosowanie konturówki do ust w naturalnym odcieniu. Możesz obrysować usta, lekko wychodząc poza ich obrys, co sprawi, że będą wyglądały na większe i pełniejsze.

Preparaty i sera o działaniu powiększającym

Nowoczesne balsamy do pielęgnacji pozwalają powiększyć objętość ust. Dużą popularnością cieszą się również transparentne błyszczyki z formułami na bazie kwasu hialuronowego, które ujędrniają usta i tworzą pięknie wymodelowany obrys. Większość tego typu produktów zapewnia jedynie krótkotrwały efekt i może wywoływać chwilowe pieczenie ust, ale zdecydowanie warto przetestować tę opcję.

Zabieg modelowania ust

Jeśli marzysz o posiadaniu zmysłowych i pełnych ust, możesz również zdecydować się na profesjonalny zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego polega na wstrzyknięciu go w czerwień wargową przy pomocy strzykawki zakończonej cieniutką igłą bądź kaniulą. Bezpośrednio po ostrzyknięciu lekarz wykonuje delikatny masaż ust, który ma za zadanie równomierne rozprowadzenie preparatu. Przed przystąpieniem do zabiegu ma miejsce konsultacja lekarska, która umożliwia wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań, a także dobór odpowiedniego preparatu dla pacjentki. Decydując się na zabieg w profesjonalnej klinice Kierach, o której więcej możesz przeczytać na stronie: https://centrumkierach.pl/, możesz wizualnie powiększyć usta, poprawić ich kontur, a także spłycić ewentualne zmarszczki wokół ust (tzw. zmarszczki palacza) bez efektu sztuczności.

Zdjęcie główne: pexels.com/Ali Pazani

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*